Kedge Business School
Fransiya biznes maktabi boʻlib, Fransiyada 4 ta va chet elda 3 ta kampusga ega (Senegal, Kot-d'Ivuar va Xitoyda). Universitet Equis, AMBA va AACSB tomonidan uch marta akkreditatsiya qilingan va Yevropaning 50 ta eng nufuzli biznes maktablari qatoriga kiradi.
Frantsiyaning nufuzli biznes maktabi Kedge Business School dunyoning 280 ta universitetlari bilan hamkorlik qiladi, bu talabalarga chet elda o'qish yoki ikki tomonlama diplom olish uchun noyob imkoniyatni beradi. Har yili Kedge Business Schoolning 1000 dan ortiq talabalari dunyoning eng yaxshi kompaniyalarida malaka oshirishadi
Bitiruvchilarning 95 % o‘qishni tugatgandan keyin 6 oy ichida ishga joylashadi.
Universitet bitiruvchilari Adidas AG, Apple, Bank of China, Chanel, Christian Dior Couture, Clarins, Danone, Expedia, Google, LinkedIn, L'Oréal va boshqa kompaniyalarda ishlaydi.
· Kedge Business School dunyoning uch karra akkreditatsiyadan o‘tgan biznes maktablarining eng yaxshi 1% ga kiradi va dunyodagi eng yaxshi biznes maktablari ro‘yxatida 8-o‘rinni egallaydi (EdUniversal, 2021).

Kedge Business School
Kedge Business School — это французская бизнес-школa, имеющая 4 кампуса во Франции и 3 за рубежом (в Сенегале, Кот-д’Ивуаре и Китае). Вуз имеет тройную аккредитацию Equis, AMBA и AACSB и входит в топ-50 лучших бизнес-школ Европы.
Престижная французская бизнес-школа Kedge Business School сотрудничает с 280 университетами по всему миру, что дает студентам уникальную возможность для обучения за границей или получения двойного диплома. Ежегодно более 1000 студентов Kedge Business School стажируются в лучших мировых компаниях
· 95% выпускников устраиваются на работу в течение 6 месяцев после окончания учебы.
· Выпускники университета работают в Adidas AG, Apple, Bank of China, Chanel, Christian Dior Couture, Clarins, Danone, Expedia, Google, LinkedIn, L’Oréal и других компаниях.
· Kedge Business School входит в 1% бизнес-школ мира, имеющих тройную аккредитацию и занимает 8-ое в списке лучших бизнес-школ мира (EdUniversal, 2021).