Co. Kildare, Irlandiya
20-asrning oʻrtalarigacha Irlandiyadagi universitetlar Buyuk Britaniyaga boʻysungan, shuning uchun universitetlarning taʼlim tizimi Buyuk Britaniyaning eng yaxshi taʼlim anʼanalari taʼsirida shakllangan. Irlandiyada ish topish va umuman, shu yerda yashash uchun qolish imkoniyati bu mamlakatning afzalliklaridan biridir.
UniHaven - Irlandiyaning ta'lim darajasi juda yuqori bo'lgan oliy ta'lim muassasasi. Talabalar turli ta'lim yo'nalishlari bo'yicha ko'plab dasturlardan o'z mutaxassisliklarini tanlashlari mumkin. Kollej diplomi butun dunyoda qadrlanadi: ko'plab bitiruvchilar biznes, fan, turli kompaniya va tashkilotlarda muhim rol o'ynaydi.
Bu yerda talabalar ixtiyorida hayot va dam olishni tashkil etish uchun barcha qulayliklar yaratilgan. Ta'lim uchun UniHavenni tanlab, siz yuqori sifatli va talabga javob beradigan ta'lim olish yo'lida jiddiy qadam tashlayapsiz

Графство Килдэр, Ирландия
UniHaven. Университеты Ирландии до середины 20-го века были в подчинении у Великобритании, поэтому образовательная система вузов сформировалась под влиянием лучших образовательных традиций Соединенного Королевства. Возможность получить работу в Ирландии и, вообще, остаться тут жить – одно из преимуществ этой страны.
UniHaven - это высшее учебное заведение Ирландии с очень высоким уровнем образования. Студенты могут выбирать свою специализацию из большого числа программ в самых разных областях знаний. Диплом колледжа ценится по всему миру: многие выпускники играют заметную роль в бизнесе, науке, различных компаниях и организациях.
Здесь в распоряжении студентов находятся всевозможные удобства для организации жизни и досуга. Выбирая для получения образования UniHaven, Вы делаете серьезный шаг к получению качественного и востребованного образования!