Lancaster University Leipzig
2018-yilda Lankaster universiteti The Times va Sunday Times Good University Guide ga ko’ra «Yilning eng yaxshi universiteti» nomiga sazovor bo’ldi. Bu o’z navbatida universitetga Buyuk Britaniya milliy reytingida 6-o’ringa chiqib olish imkoniyatini berdi. Shuningdek, ushbu oliygoh universitetlarning umumjahon reytingida 150-o’rinni, jahon yosh universitetlari reytingida esa 10-o’rinni egallaydi.
Ushbu universitet Germaniyada bititruvchilar o’qishni bitirgandan so’ng darrov ishga joylashishi bo’yicha 3-o’rinni egallaydi (89%).
Hozirgi kunda ushbu universitetda 13 000 dan ziyod talaba tahsil olmoqda.
O’qishga kirish
Universitet bakalavr darajasida ko’plab yo’nalishlarni taklif etadi, va shuningdek foundation va til kurslari bo’yicha tayyorlaydi.
O’qish bir yilda uch marta boshlanadi: sentyabr, yanvar va may.
Til bilish talablari
Til kurslari Foundation Bakalavr
IELTS 4.5 IELTS 5.5 IELTS 6.0
O’qishga kirish haqida batafsil ma’lumot olish uchun kompaniyamiz mutaxassislari bilan bepul suhbatga yozilishingiz mumkin.
O’qish narxlari
Bir yil uchun foundation – 15 000 EUR bakalavr – 15 000 EUR
Narxlar Evropa Ittifoqi pul birligi evroda ko’rsatilgan.
*universitet ushbu narxlarni bir tomonlama o’zgartirish huquqiga ega.
Chegirmalar va stipendiyalar haqida batafsil ma’lumot olish uchun Universe Group kompaniyasining ofisiga muroojat qiling.
Yo’nalishlar
The Lancaster University turli sohalarda 100 dan ziyod yo’nalishlarga ega. Batafsil ma’lumot uchun Universe Group kompaniyasi ofisi bilan bog’laning yoki universitetning rasmiy saytiga kirib ko’ring.

Lancaster University Leipzig
The University of Lancaster Germany – Кампус государственного университета, основанного в 1964 году. Главный же кампус находится в городе Ланкастер,Англия.
“Ланкастер” в 2018 году был удостоен звания «Университет года» по версии журнала The Times и Sunday Times Good University Guide и достиг самого высокого в истории национального рейтинга, заняв 6-е место в государственном рейтинге ВУЗов. Также данный университет 150 место в рейтингах мировых университетов и 10 место в мировом рейтинге молодых университетов.
На сегодняшний день в данном университете обучается более 13 000 студентов.
Университет предоставляет программы подготовки Foundation и языковые курсы.
Набор осуществляется 3 раза в год: Сентябрь, Январь и Май.
The University of Lancaster предлагает более 100 программ в различных направлениях. Для более подробной информации свяжитесь с офисом Universe Group или пройдите по ссылке на официальный сайт университета.
https://www.lancaster.ac.uk/
*университет оставляет единоличное право за собой изменять цены на программы обучения.
Для более подробной информации о стоимости программ, грантах и скидках просим обращаться в офис компании Universe Group.
• Данный университет является третьим стране по уровню трудоустройства своих выпускников (89% после окончания университета).