Long Island University (LIU) Boshlang'ich narx 67219 $
Long Island University (LIU) - Nyu-Yorkning Long-Aylend shahridagi xususiy universitet bo‘lib, 1926-yilda tashkil etilgan. Universitet o‘zining turli xil dasturlari, jamiyat hayotida faol ishtiroki va amaliyot va martaba o‘sishi uchun ajoyib imkoniyatlari bilan mashhur.
Turli xil dasturlar talabalarga biznes, gumanitar va ijtimoiy fanlar, sog'liqni saqlash, san'at va huquq bo'yicha optimal yo'nalishni tanlash imkonini beradi.
Kuchli hamjamiyat, talabalarning ko'ngillilik va ijtimoiy tashabbuslarga jalb qilinishiga e'tibor.
Ko'p stajirovka va ishga joylashish imkoniyatlariga ega dinamik mintaqada joylashgan.
Universitet, shuningdek, ko'plab klublar va sport jamoalari (NCAA I Division), madaniy tadbirlar va professional tashkilotlarning akkreditatsiyalari bilan faol talabalar hayoti bilan mashhur.
LIU qo'llab-quvvatlovchi, dinamik va ilhomlantiruvchi muhitda o'z mahoratini va martabasini rivojlantirishni istagan talabalar uchun ajoyib tanlovdir.

Architecture and Design, Business and Economics, Biology and Medical Sciences,…
Long Island University (LIU) is a private university on Long Island, New York, founded in 1926. The university is known for its diverse programmes, active community involvement and excellent internship and career opportunities.
A variety of programmes, allowing students to choose the best direction in business, humanities, social sciences, health, arts and law.
Strong community, emphasis on student involvement in volunteering and social initiatives.
Location in a dynamic region with numerous internship and employment opportunities.
The University is also known for its active student life, with many clubs and sports teams (NCAA Division I), cultural events and accreditations from professional organisations.
LIU is an excellent choice for students looking to develop their skills and careers in a supportive, dynamic and inspiring environment.